TRENINGI PERSONALNE - KRAKÓW

Pakiet 4 treningów

cena: 560zł

– 4 treningi personalne 

– diagnostyka i obrazowanie

– stały kontakt 

– wsparcie żywieniowe 

Pakiet 8 treningów

cena: 1040zł

– 8 treningów personalnych 

– diagnostyka i obrazowanie 

– stały kontakt 

– wsparcie żywieniowe 

Pojedyncza sesja treningu

cena: 150 zł

– sesja treningu personalnego

– diagnostyka i obrazowanie

– stały kontakt 

– wsparcie żywieniowe 

trening dla dwóch osób

cena: + 50% ceny do ceny treningu personalnego

– trening dla dwóch osób

– diagnostyka i obrazowanie

– stały kontakt

– wsparcie żywieniowe

Czas na wykorzystanie każdego pakietu to 1 miesiąc. Zapoznaj się z regulaminem współpracy.

Treningi odbywają się na siłowni Just Gym w Krakowie przy ulicy Siewnej 46

trener personalny Kraków

siłownia kraków

trener personalny Kraków

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ DOTYCZĄCYCH TRENINGÓW ZE MNĄ?

IMG_6073

Trening personalny ze mną

oparty jest na indywidualnie dopasowanym do Ciebie planie treningowym

jest szansą na zachowanie zdrowia na dłużej

odbywa się w przyjemnej atmosferze

obejmuje nie tylko trening personalny na siłowni, ale także naukę zdrowego odżywiania, rozpiski treningowe, obszary do poprawy

jest ukierunkowany na Twoje osobiste cele i prowadzony w taki sposób by osiągnąć je w możliwie najkrótszym czasie i całkowicie bezpiecznie

pozwoli Ci oszczędzić mnóstwo cennego czasu

najczęściej zadawane pytania

Treningi personalne to współpraca między trenerem a podopiecznym, podczas której trener skupia uwagę wyłącznie na Tobie. Nie jesteś jedną z osób w grupie podczas zajęć fitness, trener jest wyłącznie dla Ciebie. Ćwiczenia są dopasowane do Twoich możliwości. Po pierwszym treningu, przeprowadzone testy diagnostyczne umożliwią dobór odpowiedniego planu działania. Możesz być pewien, że swój cel zrealizujesz pod okiem wykwalifikowanej osoby, która zadba o Twoje bezpieczeństwo i zmotywuje Cię do walki o zdrową sylwetkę. Trening indywidualny to nie tylko sesja treningowa o określonym czasie, to dłuższa współpraca, dzięki której dostaniesz odpowiednie wytyczne dotyczące odżywiania, stały kontakt, mnóstwo motywacji i wiele więcej.

Treningi personalne pozwolą usprawnić Twój organizm, zwiększyć wydolność, wysmuklić sylwetkę, a także długoterminowo zmotywują Cię do pracy nad swoim ciałem. 

Trening personalny to forma treningu przeznaczona dla każdego, kto chciałby zachować sprawność jak najdłużej, osiągnąć wymarzoną sylwetkę w przyjemnej atmosferze. Jeśli nie jesteś pewien co do poprawności wykonywania zadań ruchowych, trener personalny zadba o Twoje bezpieczeństwo i wyeliminuje wszystkie popełniane przez Ciebie błędy treningowe.

Treningi odbywają się na siłowni Just Gym, ul. Siewna 46 w Krakowie.

Ilość sesji treningowych w tygodniu determinowana jest przez cel i czas w jakim chcesz go osiągnąć. Istotna jest także ilość środków finansowych, które możesz przeznaczyć na ten rodzaj aktywności fizycznej. Najczęściej klientom zalecam by było to od 2 do 4 treningów w tygodniu. Systematyczność jest bardzo ważna, a osiągnięcie progresu będzie możliwe jeśli zaplanujesz trening personalny przynajmniej dwa razy w tygodniu. Każdy kolejny treningi przyspieszy osiągnięcie zamierzonych celów

Na trening zabierz ze sobą wygodny strój sportowy, obuwie sportowe, wodę oraz ręcznik.

Jeżeli musisz odwołać zaplanowane zajęcia, proszę o kontakt na minimum dobę przed planowaną sesją treningową. Jeżeli odwołasz zajęcia na chwilę przed treningiem, wtedy uznaję, że zajęcia się odbyły.

W przypadku spóźnienia klienta na usługę – czas usługi ulega skróceniu o czas spóźnienia. W przypadku spóźnienia trenera – czas usługi ulega wydłużeniu o czas spóźnienia

Trening zawsze dostosowuje do Twoich możliwości. Ćwiczenia są dopasowane tak, byś niezależnie od poziomu zaawansowania mógł czerpać korzyści z treningu. Bez obaw, każdy kiedyś zaczynał trenować.

Oczywiście. Trening siłowy jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla kobiet i mężczyzn. To właśnie dzięki odpowiednim ćwiczeniom z użyciem ciężaru wzmocnisz i ujędrnisz swoje ciało, poprawisz kondycję oraz zgubisz zbędne kilogramy. Kobiety zdecydowanie nie powinny się bać nadmiernego rozrostu masy mięśniowej! To MIT!

Terminy nachodzących sesji treningowych ustalamy na bieżąco – jesteśmy w stałym kontakcie. Istnieje możliwość także zarezerwowania sobie stałych godzin w konkretne dni tygodnia.

Zaczynamy trenować spokojnie, by nauczyć się techniki ćwiczeń i poznać Twoje możliwości, a z każdym treningiem będziemy podnosić poprzeczkę, by finalnie osiągnąć Twoje cele.

Koszt treningu personalnego zależny jest od ilości zakupionych z góry sesji treningowych oraz miejsca, w którym będziemy trenować. Cena waha się w zakresie 130-150zł. W pakietach płatnych z góry zapłacisz mniej za godzinę.